HAKKIMIZDA

flat lay with vintage with old fountain pen inkwel HADAVEB scaled - Kurumsal -

1998 yılında anahtarlık, yaka rozeti, metal etiket, madalyon, broş gibi metal aksesuar alanlarında üretim hizmeti vermeye başladık. Türkiye’nin lider anahtarlık ve yaka rozeti üreticisi olarak 2010 yılında üretim programı içerisine promosyon ürünlerini de dahil ederek tesislerimizi büyüttük. Genç ve dinamik kadromuz ile birlikte 2015 yılında İstanbul İkitelli bölgesinde 3.000 m2 kapalı alan içerisinde yeni fabrika binasının yatırımını gerçekleştirerek üretim kapasitemizi arttırdık.

Oldukça çeşitli ürün yelpazesi ile 1.sınıf kalite ve modern tasarıma sahip, birbirinden şık ürünlerimiz sayesinde sektörde öncü bir firma olarak yer almaktayız. Yenilikçi ve dinamik kadromuz sayesinde sizler için en kaliteli, en doğru ürünler ile reklam ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. %100 müşteri memnuniyeti mottosu ile çıktığımız bu yolda ürünlerimizde kaliteye önem verdiğimiz kadar fiyat konusunda da uygunluktan yanayız.

Yüksek hizmet standardına sahip kadromuz ve son teknoloji makine parkurumuz sayesinde kullandığımız kaliteli baskı teknikleri ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürün çeşitlerini sunmaktayız. Müşteri ayırt etmeksizin gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin çözümlerle ekonomik fiyatlar uygulamaktayız. Firmanıza veya ihtiyacınıza uygun dilediğiniz kalem çeşidini bizimle bulabilir, kargo seçenekleri ve sipariş avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sizlere sunduğumuz metal kalem çeşitlerimizden dilediğinizi seçip, whatsapp / telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçerek ürün hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  • Ürün ve adeti belirledikten sonra üzerine yaptırmak istediğiniz baskı dosyasını vektörel olmasına dikkat ederek bize gönderdiğinizde işlem başlar.
  • Ürünler hazırlandıktan sonra özenle paketlenir ve bekletmeden kargoya verilir. Size söz verilen tarihte ürününüzü tamamen memnun bir şekilde teslim alırsınız.

Yüksek Çözünürlükte Baskı

Dilediğiniz ürün üzerine istediğiniz baskıyı uygularken son model baskı makineleri ile yüksek çözünürlük sağlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

Hizmet kalitesini arttırmak ve sektörde bir fark yaratabilmek için yüksek kalite standardına sahip ürünleri sizlere sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Size özel ödeme seçenekleri ve yüksek hizmet standardı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Zamanında Teslimat

Siparişlerinizi söz verdiğimiz belirlenen tarihte sizlere ulaştırıyoruz.

BİZDEN HABERLER